لیوراد

لوله فایبر گلاس

لوله‌های فایبرگلاس استاندارد لیوراد با ضخامت ۱ تا ۳ میلیمتر و با طول‌های ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ میلیمتر تولید می‌شود. جدول زیر مشخصات لوله‌های فایبر گلاس استاندارد را نشان می‌دهد که می‌توانید با انتخاب قطر داخلی، قطر خارجی و طول، محصول مورد نظر خود را پیدا نمایید. لوله‌های فایبر گلاس استاندارد در انبار شرکت موجود است.

لوله‌های استاندارد فایبرگلاس لیوراد به رنگ مشکی مات و برای کارکرد در شرایط دمایی، محیطی و فیزیکی عادی طراحی و تولید شده‌اند. در صورت کاربری این محصول در شرایط خاص مانند دمای بالا، محیط اسیدی و یا بازی، کارکرد در روغن، عایق یا رسانا جریان الکتریکی و غیره باید محصول منطبق با آن شرایط طراحی و تولید شود.

تلرانس لوله‌های فایبر گلاس به گونه‌ای است که هر دو سایز متوالی به صورت کشوئی داخل هم قرار نمی‌گیرد و در صورتی که نیاز به این موضوع باشد باید در زمان سفارش اعلام شود تا تلرانس آن در زمان تولید رعایت گردد.

برای کاربری راحت‌تر لوله‌های فایبر گلاس، لیوراد محصولات مکملی شامل انواع فلنچ‌ها و اتصالات طراحی کرده است که استفاده و نصب لوله‌های فایبر گلاس در محصول مورد نظر مشتری را ساده‌تر می‌نماید. (برای مشاهده کلیک کنید)