لیوراد

لوله فیبرکربن

لوله‌های فیبرکربن استاندارد لیوراد با ضخامت ۱ تا ۳ میلیمتر و با طول‌های ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌متر تولید می‌شوند. جدول زیر مشخصات لوله‌های فیبرکربن استاندارد را نشان می‌دهد. می‌توانید با انتخاب قطر داخلی، قطر خارجی و طول، محصول مورد نظر خود را پیدا نمایید. لوله‌های فیبرکربن استاندارد در انبار شرکت موجود است.

این لوله‌ها با دو سطح براق و مات ارائه می‌شوند که برای کارکرد در شرایط دمایی، محیطی و فیزیکی عادی طراحی و تولید شده‌اند. در صورت کاربری این محصول در شرایط خاص مانند دمای بالا، محیط اسیدی و یا بازی، کارکرد در روغن، عایق یا رسانا جریان الکتریکی و غیره باید محصول منطبق با آن شرایط طراحی و تولید گردد.

تلرانس لوله‌های استاندارد فیبرکربن به‌گونه‌ای است که به صورت پیش‌فرض هر دو سایز متوالی به‌صورت کشوئی داخل هم قرار نمی‌گیرد؛ در صورت نیاز لازم است این موضوع در زمان سفارش اعلام شود تا تلرانس آن در زمان تولید رعایت گردد.

برای نصب و کاربردی‌سازی لوله‌های فیبرکربن، لیوراد محصولات مکملی شامل انواع فلنچ‌ها و اتصالات طراحی کرده‌است که استفاده و نصب لوله‌های فیبر کربن در محصول مورد نظر مشتری را ساده‌تر می‌نماید. (برای مشاهده کلیک کنید)